Svečana podjela nagrada

Autor: Zvonimir Imgrund, 1. 7. 2016.

U školskoj dvorani Srednje škole Delnice, u spontanom ozračju i u nazočnosti profesora, uzvanika, roditelja te gradonačelnika Grada Delnica Ivice Kneževića održan je prigodan program te dodjela nagrada najboljim učenicima Srednje škole Delnice. Nakon pozdravne riječi koju je uputio gradonačelnik Knežević, nagrade su primili: Petra Kruljac 1.a  za odličan uspjeh, uzorno vladanje te 7.mjesto na županijskom natjecanju u poznavanju hrvatskog jezika, Marta Kaloper 1.b za odličan uspjeh, uzorno vladanje, nastup na Goranskom sijelu te uspjehe na foto natječajima, haiku natječaju, Petra Kalčić 2.a za odličan uspjeh, uzorno vladanje te plasman na državnu smotru Opisujemo sustave i sudjelovanje na županijskoj razini Europa u Školi s glazbenom radionicom Srednje škole Delnice, Dora Jakupak 2.a za odličan uspjeh, uzorno vladanje, međužupanijskom natjecanju u futsalu, volontiranju u udruzi ReVolt i angažmanu na projektu obnove delničkog Potoka,  Mihael Petranović 2.b za odličan uspjeh, uzorno vladanje i plasman u 10% najboljih matematičara RH u projektu Klokan, Fran Grenko 2.b za plasman u 10% najboljih matematičara RH u projektu Klokan,  Mateja Jakovac 3.a za odličan uspjeh, uzorno vladanje, Ivan Jovanović 3. b za odličan uspjeh, uzorno vladanje i sudjelovanje u županijskim natjecanjima i projektu Klokan, Bruno Kovač 3. b za odličan uspjeh, uzorno vladanje i sudjelovanje u županijskim natjecanjima i projektu Klokan, Lucija Mance 3.b za odličan uspjeh, uzorno vladanje i sudjelovanje u županijskim natjecanjima i projektu Klokan, Sara Klepec 3.b  plasman među 10% najboljih – klokan, Matija Štiglić 3.md za najbolji uspjeh u razredu i sudjelovanje na državnoj smotri automehaničara, Toni Čop 4.e za odličan uspjeh, uzorno vladanje, Anita Pušelja 4. a za odličan uspjeh, uzorno vladanje, Valentin Gašparac 4.a za odličan uspjeh, uzorno vladanje, Danijel Štimac 4.a za odličan uspjeh, uzorno vladanje i pobjedu na literarnom natječaju Sigurno surfaj, Petra Sveticki 4. a za odličan uspjeh, uzorno vladanje, Andrej Beljan 4.b za odličan uspjeh, uzorno vladanje i sudjelovanje na županijskim natjecanjima, Klara Kastner 4.b za odličan uspjeh, uzorno vladanje te plasman na državne smotre Opisujemo sustave i Europa u školi, Manuela Kovačević, Katarina Trnski, Miljana Kurjega i Karla Starčević iz 4. b za odličan uspjeh, uzorno vladanje i angažman u projektima Zavičajni govor i promoviranje nenasilja na internetu. U samom programu sudjelovali su i učenici škole: Glazbena radionica u sastavu Petra Kalčić, Petra Tomljenović, Sara Crnković, Karolina Ćuro Tena Dlab i Agata Paponja – sve iz 2.a i Roberta Jambrešić iz 2.e ,koja je izvela himnu te pjesmu s ovogodišnje Europe u školi Trebam te, Roberta Jambrešić 2.e s pjesmom Dome moj, Matija Štiglić 3.md na harmonici Adrian Lisac 3.a s polkom Na Jarobleku, trio Rafael Cvitković 4.a, Filip Cuculić 4.e i Goran Orešković 4.e s rock repertoarom (Sweet child  of mine). Program je vodila Karolina Ćuro iz 2. a koja je današnje okupljanje iskoristila te snimila emisiju s maturantima Andrejem Beljanom, Anitom Pušelja, Marcelom Gašparac, Karlom Starčevići ispitnom kordinatoricom Brankom Mihajlović za Srednjoškolske  priče 5.

« Ožujak 2024 »