Datum objave: 11. svibnja 2026.
Kategorija: Naslovnica | Vijesti

Srednjoškolci na radiju

U sklopu Tjedna medijske pismenosti učenici naše škole posjetili su Radio Gorski kotar.

Učenici su imali priliku saznati što je radio, kako funkcionira te koje su prednosti i izazovi rada na radiju. Ljubazna ekipa RGK provela ih je kroz prostorije i približila im rad „iza mikrofona“. Bilo je tu puno pitanja, zanimljivih odgovora, ali i zadataka – pravi mali medijski izazov!

Posebno zahvaljujemo dragoj Danijeli Pleše koja nam je kao domaćica posvetila puno vremena i pažnje.

Zahvaljujemo na gostoprimstvu i veselimo se ponovnom susretu!

Pročitajte još

Hrvatska volontira

Vrijedni mladi ljudi s fotografija u nastavku zajedno s prof. Mirnom Bogić obilježili su manifestaciju Hrvatska volontira tradicionalno posjetivši četveronožne čupavce u Skloništu za napuštene i nezbrinute životinje u Liču. Naravno, nisu došli praznih ruku. U sjeni...

Upisi u prvi razred

Sve informacije o upisima u prvi razred Srednje škole Delnice u školskoj godini 2026./2027., kao i cjeloviti tekst natječaja dostupni su na našim mrežnim stranicama na kartici Upisi.

Skip to content